icon

TubeMate

3.3.5 için
Android

4.3

832

Resmi TubeMate uygulamasının 3. Versiyonu

238.2M

Bu uygulamayı oyla

TubeMate 3, Android'inize YouTube videoları indirmek söz konusu olduğunda en iyi uygulamanın üçüncü resmi uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde bütün favori YouTube videolarınızı cihazınızın hafızasında saklayabilir ve daha sonra internet bağlantısına ihtiyaç duymadan boş zamanınızda izleyebilirsiniz.

Uygulamanızı kullanmak, uygulama içi tarayıcı ile istediğiniz videoya erişmek kadar basittir. Buradan, ekranınızın alt kısmında bulunan oka hızlıca dokunun. Sonraki adım: çözünürlük ve video kalitesi gibi faktörleri seçin. Seçenekleriniz: 1920x1080, 1280x720, 640x360, 176x144 vb. Ayrıca videolarınız için hangi dosya biçimini istediğinizi belirtirsiniz: MP4, MP3, WEBM, OGG, vb.

İndirilen videolar, varsayılan olarak akıllı telefonunuza kaydedilir; ancak bunları doğrudan SD kartınıza indirebilirsiniz. Kesinlikle TubeMate 3, kullanımı gerçekten kolay olan ve saniyeler içinde YouTube'dan herhangi bir video dosyasını indirmenize izin veren ek özelliğe sahip bir indirme aracıdır. Uygulamanın bu üçüncü sürümü de önceki sürümlerden önemli bir gelişme olarak çok şık bir arayüze sahiptir.
Gereksinimler

Android 4.0.3 ya da üstü sürümünü gerektirir.

X